18ος Διαγωνισμός «Μαθηματικά και Παιχνίδι»

Με χαρά και ενθουσιασμό, η ΣΤ” τάξη, υπό την καθοδήγηση της δασκάλας κας Ευθυμίας Δημοπούλου, έλαβε μέρος στον 18ο Διαγωνισμό «Μαθηματικά και Παιχνίδι» που πραγματοποιήθηκε στις 5 Απριλίου 2024.

Η συμμετοχή στον διαγωνισμό αποτέλεσε μια μοναδική εμπειρία για τους μαθητές και τις μαθήτριες, οι οποίοι/ες είχαν την ευκαιρία να μετρήσουν τις δυνάμεις τους, να συνεργαστούν ομαδικά και να νιώσουν τη χαρά της επίλυσης μαθηματικών προβλημάτων.

Συγχαρητήρια σε όλους/ες τους/τις μαθητές/τριες για την προσπάθεια και το πνεύμα τους, και ιδιαίτερα στην κα Δημοπούλου για την άξια καθοδήγηση!

Εκπαιδευτικός Μουσικής ΠΕ 79.01, Πιανίστας, Συνθέτης