ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Αγαπητοί γονείς,

Ευχόμαστε να είστε όλοι και όλες καλά μαζί με τις οικογένειές σας και κυρίως τα παιδιά μας!

Στα πλαίσια της εξαγγελίας, της Υπουργού Παιδείας, για διαδικτυακή μάθηση, όσοι γονείς έχετε αλλάξει το e-mail ή και το κινητό σας τηλέφωνο, παρακαλούμε να στείλετε στο e-mail του σχολείου, στην ηλεκτρονική διεύθυνση dneocho@sch.gr, το όνομα του παιδιού, το όνομα του γονέα, την ηλεκτρονική διεύθυνση (email) και το κινητό τηλέφωνο, του δηλωμένου γονέα. Όσοι δεν έχετε αλλαγές, παρακαλούμε, αγνοήστε το παρόν μήνυμα.

Δεν υπάρχει καμία ενημέρωση για τον τρόπο και χρόνο της διαδικτυακής μάθησης. Προς το παρόν ενημερώνουμε το σύστημα my school με τα στοιχεία σας.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συνεργασία. Θα βρισκόμαστε στο χώρο του σχολείου κάθε μέρα από Δε-Πα και μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας για οτιδήποτε χρειαστείτε (τηλ:2310788058)

Η δ/ντρια και η υποδ/ντρια του σχολείου